• +48 662 522 293
  • |
  • biuro@tniemycnc.pl

O NAS

NASZA WIZJA:

Pragniemy, aby każdy nasz klient czuł, że podchodzimy do niego indywidualnie, a nasze działania są skupione na nim i jego potrzebach. Nasze zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych produktów reklamowych to priorytet naszej firmy. Chcemy, żeby wszystkie produkty, które stworzymy spełniały obecnie obowiązujące normy. Naszym głównym celem jest ciągły rozwój i nauka, idziemy z duchem czasu. Czekamy na nowe wyzwania i zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była uczciwa i trwała przez wiele lat.

O NASZEJ FIRMIE:

Jesteśmy młodą firmą, której jednak nie brakuje doświadczenia, pomysłów oraz zapału do pracy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego klienta. Korzystamy z najnowszych rozwiązań, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Nasz zespół tworzą kreatywni i dynamiczni ludzie, którzy stawiają sobie coraz to nowe wyzwania. Wizja Studio to nie tylko nazwa, za tymi słowami stoją ludzie z pasją i doświadczeniem, dla których motywacją są nowe wyzwania.

  • Frezowanie PLEXI
  • Frezowanie PCV
  • Frezowanie DIBOND
  • Frezowanie ALUMINIUM
  • Frezowanie SKLEJKI
  • Frezowanie HDF, MDF

Przykładowe realizacje:

Frezowanie Plexi do podświetlenia

Dzięki dużej mocy możemy frezować plexi każdej grubości. Stosujemy tego typu rozwiązania w kasetonach z Dibondu. Freozwanie pozostawia matowe krawędzie które dobrze rozpraszają światło.

Frezowanie Sklejki Drewna HDF

Wykonujemy również dekoracje oraz inne formy przestrzenne w tym również płaskorzeźby z drewna i innych pochodnych materiałów. Wykonujemy również półprodukty do branży meblarskiej.

Frezowanie Aluminium

Wykorzystując bardzo dobrej jakości frezy wykonujemy formy termormierskie, elementy z blach aluminiowych oraz innych podobnych stopów. Wykonujemy również reklamy z alubminium, blachy pod zagięcia krawędziowe.

Frezowanie PCV

Duża moc oraz precyzja nie przeszkadza we frezowaniu materiałów lekkich takich jak PCV. Możemy wykonać każdy kształ oraz precyzyjnie dociąć płyty pod wybrany format.

Nasze doświadczenie

CNCNasza firma przez lata zgromadziła cenne doświadczenie w fachu dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom sprawne kształtowanie skrawaniem detali o różnorodnych formach i kształtach. Aby klienci byli w pełni zadowoleni, dbamy o każdy szczegół produkcji począwszy od dokumentacji poprzez przygotowanie technologii, frezowanie aluminium, aż po obróbkę CNC wykończeniową i kontrolę jakości. Jeżeli to konieczne jesteśmy również pomocni w wyborze odpowiedniego materiału, który będzie spełniał Państwa wymagania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Przykładowe terminy:

wartość wyrażona w dniach roboczych

Plexi
1-3
Dibond
1-3
Drewno
2-4
Aluminium
2-5
Back to Top